سفارش طراحی سایت حرفه ای

سفارش طراحی سایت حرفه ای

سفارش طراحی سایت حرفه ای

Blog Article

خب بعد از همه این کار ها به خودتان جایزه بدهید و آدرس وب‌سایتتان را در مرورگر وارد کنید؛ تعجب نکنید همان طور که مشاهده می‌کنید شما بدون یک خط کد و ساعت‌ها و ماه‌ها برنامه‌نویسی صاحب یک وب‌سایت فوق‌العاده جذاب و مخاطب‌پسند شده‌اید!

اعلانات و پیام ها علاوه بر ایمیل از طریق اس ام اس نیز اطلاعات رسانی خواهند گردید.

دیزاین تم جذاب فول ریسپانسیو از صفر، کاملا متناسب با نیاز و دلخواه شما به صورت زیبا، خلاقانه و یونیک.

این کار باعث بیش فروشی می شود. به آن کراس سلینگ هم می گویند و در کل باعث رضایت کاربران هم می شود.

پس از انتخاب عکس مورد نظرتان تنها کافی است روی دکمه “گزینش نگاره محصول” کلیک کنید.

با این توضیحات در مرحله اول باید ببینیم تعیین قیمت طراحی سایت حرفه ای به چه مواردی بستگی دارد و در برآورد هزینه طراحی سایت چه موارد را باید در نظر گرفت:

این نمونه فروشگاه اینترنتی یک سایت فروشگاهی لباس است و در این سایت از قالب آوادا استفاده شده است.

“تا زمانی که دامنه وب‌سایت ما تایید بشه، خیلی سریع بریم سراغ مرحله بعدی دوره که همون خرید یک فضا برای کسب‌وکار اینترنتی خودمون هستش. بزن بریم :)”

طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری انجام می شود. اولین مرحله از انجام پروژه طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی بررسی و تحلیل نیازهای مشتری است، پس از مرحله نیازسنجی کارشناسان ما راهکارهای مناسب کلیک کنید را به شما ارائه خواهند داد. در اولین مرحله برای برآورد زمان و هزینه انجام پروژه طراحی سایت اختصاصی شما می بایست نیازهای خود را فهرست کرده و آنها را اولویت‌بندی کنید.

معمولا وب‌سایت‌هایی که در صفحه نخست گوگل وجود دارند، معتبر و قابل اعتماد هستند و می‌توانید به راحتی اطلاعات خود را در آن وارد کنید و مراحل ثبت دامنه را انجام دهید.

در صورتی که شما بخواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و نخواهید که از قالب های دارکوب استفاده کنید. همکاران ما در دارکوب می توانند طبق نظر شما یک فروشگاه اینترنتی را طراحی نمایند. در این روش شما و طراح وب سایت بر روی یک طرح کار می کنید، نظرات و اصطلاحات مورد نظر خود را به وی اعلام نموده تا سایت مورد نظر شما طراحی گردد.

حالا دیتابیس شما ساخته شده است و شما می‌توانید را اطلاعات خواسته شده مانند نام کاربری، نام پایگاه داده و رمز عبور، میزان پایگاه داده، پیشوند جدول و… را جایگذاری کنید (دقیقا مثل دوتا تصویر زیر ) و تامام

در ادامه این مطلب می‌توانید فهرستی از خدمات و سفارشی‌سازی‌های طراحی سایت را مشاهده کنید:

تعرفه طراحی سایت اختصاصی به چه صورت است؟ برای برآورد زمان و هزینه انجام پروژه طراحی سایت اختصاصی شما می بایست نیازهای خود را فهرست کرده و آنها را اولویت بندی کنید.

Report this page